Ps4 Tamiri

Playstation 4 Tamiri

Playstation 4 konsol cihazları 2013 yılında piyasaya çıktığı andan beri, insanlar için eğlenceli vakit geçirme noktasında cazibe merkezi halini almış, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hemen her yaştan kullanıcısı bulunmaktadır. Dünya üzerinde 90 milyona yaklaşan bir satışı olan Playstation 4 cihazı, çok gelişmiş, içerisinde farklı kategorilerde birçok oyun bulunan ve bu oyunlar arasından en fazla iki kişi ile oynanan bir oyundur. Bundan dolayı, arkadaşınızla, kardeşinizle ya da herhangi birisiyle ister takım arkadaşı ister rakip olarak eğlenceli dakikalar geçirerek günün yorgunluğunu atarken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Fakat oyunun en heyecanlı bir yerinde cihaz arızalanabilir, ekran kapanabilir ya da donma, takılma yapabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Playstation4 Tamiri için PS 4 alanında uzman bir teknik servise müracaat etmeniz gerekmektedir.

Teknik servislerin en çok karşılaştıkları arıza türleri; kol arızası, HDMI arızası, fan arızası, fan arızasına bağlı olarak işlemci arızası ve mavi ışık arızasıdır. Bunların yanında bir de Playstation4 Tamiri yapılan arızalar şunlardır:

  • HDD Değişimi,
  • Lens Değişimi,
  • PS4 Downgrade,
  • USB girişi arızası,
  • Ana kart arızası,
  • Wireless problemi,
  • Besleme arızası gibi arızalara mutlak surette yetkili teknik serviste müdahalede bulunmak, cihazın ömrü, performansı bakımından çok önemlidir. Çünkü PS 4 konsol cihazı, öncekilere oranla daha teknolojik bir cihaz olması nedeniyle herkes PS 4 arızasını gideremez. Arızayı gideremediği gibi bir de farkında olmadan istemeyerek, PS 4 konsol cihazının daha başka türlü arızalar çıkartmasına sebebiyet verebilir.

Biz İstanbul Konsol firması olarak İstanbul Kadıköy’de bulunanPlaystation 4 Tamiri alanında uzman teknik ekibimizle playstation cihazlarının yetkili servis hizmetini vermekteyiz. Playstation4 Tamiri, çok hassas bir çalışma gerektirdiğinden dolayı, Playstation4 cihazlarının her tür bakım, onarım ve oyun yükleme olarak her türlü teknik hizmeti, son teknolojik aletler kullanılarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak merkezimizde yapılmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, PS 4 konsol cihazınız ile ilgili herhangi bir sorununuzu, bizimle iletişime geçerek, Anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firması ile bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın her türlü problemini çözdükten sonra, gerekli bütün kontrolleri sağlayarak %100 garantili bir şekilde size ulaştırmak üzere yurt içi kargoya cihazınızı teslim ediyoruz.