Hakkımızda

Son Yorumlar

  Konsol Servisi firması

  Uzun yıllardır 2006 yılında piyasaya çıkan PS 3, 2013 yılında piyasaya çıkan PS 4 ve 2019 yılında piyasaya çıkan PS 5 konsol cihazlarının teknik servis hizmeti vermekteyiz. Uzman personeli ile her türlü bakım, arıza tespit ve onarım ve orijinal yedek parça hizmeti ile birlikte hizmet sonrasında müşteri destek hattımızla müşterilerimiz, bizim hakkımızda, bizimle tanışmamış olan PS 3-PS 4 ve PS 5  kullanıcılarına olumlu referans vermektedirler.

  Faaliyete başladığımız günden bu güne gelinceye kadar, müşterilerimize uzman personelimiz ve personelimizin; bakım, arıza tespiti ve onarım işlemlerinde kullanmış oldukları en son teknolojik aletlerle en iyi, en kaliteli, güvenilir ve % 100 garantili hizmet vermeyi ilke edindik. Bütün sunmuş olduğumuz hizmetleri de müşteri memnuniyeti çerçevesinde PS servisleri içerisinde en uygun fiyatlarla sunduk, bundan sonra da aynı şekilde sunmaya devam edeceğiz. Çünkü biz, firma olarak şunun çok iyi bilincindeyiz ki; müşteri olmazsa bizler de olmayız. Bu nedenledir ki sektördeki var oluş parolamız; bir gün değil, her gün hizmet ve müşteri memnuniyeti. Ve şunu da gururla söyleyebiliriz ki; yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.

   

  Playstation Tamiri

  Sektöründe faaliyete başladığımız günden beri, siz değerli dostlarımızın yapmış olduğunuz reklamlarımızla bugünlere kadar geldik ve sizlerin sayesinde yeni yeni müşteriler, dostlar edindik. Her geçen gün müşteri portföyümüz, siz değerli dostlarımız sayesinde çığ gibi büyümektedir. Öyle ki; Türkiye’nin dört bir tarafından dostlar edindik. Ve dostlarımızın düşüncelerine, önerilerine de saygı duyduk.

  Sizlerin, bizim hakkımızdaki düşünceleriniz, bizleri size daha iyi hizmette nasıl bulunabiliriz, sorusunu sordurmaya ve kendimizi firma olarak bütün yenilikleri öğrenmeye ve adapte olmaya zorlamaktadır. Amaç, siz değerli müşterilerimizin menfaati olduktan sonra, gerisi hiç önemli değildir.

  Amacımız düzgün, karakterli, kaliteli, garantili ve şeffaf bir hizmet olduğundan dolayı, Türkiye’nin neresinde ikamet ediyor olursanız olun, bizimle PS3-PS4-PS5 konsol cihazınız ile ilgili irtibata geçtiğinizde; size yapacak olduğumuz yönlendirmeler ışığında Cihazı bize gönderiyorsunuz. Cihazınız elimize geçtiği andan itibaren cihazınızla ilgili yapılan bütün işlemleri adım adım takip edebiliyorsunuz.

  PlayStation sorunlarının çözüm süreci.


  • PlayStation 3-4-5 cihazlarının arıza tespiti için servisimize getirebilirsiniz yada il dışından ulaşıyorsanız kargo seçeneğini kullanabilirsiniz. Cihazınız bize ulaştığı zaman yada servise geldiğinde ücretsiz arıza tespiti işlemini gerçekleştiriyoruz.
  • PS3-PS4-PS5 Cihaz arızası tespit edildikten sonra sizi bilgilendiriyoruz. Arızanın kaynağı ve değişecek parça bilgisi, tamir süresi ve ücreti tarafınıza bildiriliyor . Ok alındıktan sonra tamir süreci başlıyor.
  • Yaptığımız işlemle ilgili 90 Günlük servis garantimiz mevcuttur.
  • Ücretsiz Arıza Tespiti için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…